INTEGERPERFORM » Despre noi » Echipa
Integerperform, unic reprezentant al The Kpi Institute in Romania, este o companie care oferă oportunități de dezvoltare profesională în România, prin intermediul cursurilor şi conferinţelor adaptate la specificul industriilor şi departamentelor, precum şi prin comunităţi virtuale de învăţare. Activitatea este orientată spre îmbunătăţirea modului în care funcţionează organizaţiile.

Echipa

Echipa

Echipa Integerperform, unic reprezentant al The KPI Institute in Romania, este formată din tineri profesionişti care țintesc înspre realizarea de performanță și care caută să facă diferența.

Echipa Nicoleta Bano

Nicoleta Bano

Director General
LinkedIn
nicoleta.bano@kpiinstitute.com

Echipa Iuliana Cocean

Iuliana Cocean

Organizator Evenimente
LinkedIn
iuliana.cocean@kpiinstitute.com


Echipa Iulia Man

Iulia Man

Manager de Proiect
LinkedIn
iulia.man@kpiinstitute.com

Echipa Marius Mureșan

Marius Mureșan

Specialist Vânzări
LinkedIn
marius.muresan@kpiinstitute.com

Echipa Oana Vaisingher

Oana Vaisingher

Specialist Vânzări
LinkedIn
oana.vaisingher@kpiinstitute.com

Echipa Oana Ilie

Oana Ilie

Specialist Online Marketing
LinkedIn
oana.ilie@kpiinstitute.com

Echipa Monica Popa

Monica Popa

Office Manager
LinkedIn
monica.popa@kpiinstitute.com

 

NOUTĂȚI